Oferta

Okazuje się, że wiele osób budujących czy remontujących dom lub mieszkanie nie orientuje się w cenach materiałów budowlanych przez co są oni łatwym celem dla nieuczciwych sprzedawców czy wykonawców.

Jest też grono osób, które mają pieniądze ale nie mają czasu, który mogliby poświęcić na budowę domu , dlatego też wolą wynająć osobę, która dopilnuje im budowy, sprawdzi ceny materiałów oraz dostarczy materiał w najlepszych cenach i będzie czuwała, żeby ilość zamówionego towaru nie była nadmierna.

W trakcie rozmów dowiedzieliśmy się również, że część osób rezygnuje w ogóle z budowania domu , ponieważ nie wiedzą od czego zacząć, o co pytać i gdzie się udać aby kupić materiały w dobrej cenie i nie zakończyć budowy w połowie inwestycji z powodu źle zainwestowanych pieniędzy. Dlatego celem firmy jest pomaganie naszym klientom w realizowaniu ich potrzeb.

Z każdym miesiącem przybywa nam zadowolonych klientów, którzy mówią, że budowanie z nami to przyjemność. Dzięki coraz większej liczbie zrealizowanych projektów nasza współpraca z wieloma producentami i wykonawcami umożliwia nam negocjowanie dla naszych klientów coraz lepszych cen. Nawet jeśli nie jesteś przekonany do korzystania z naszych usług zawsze warto zapytać o ofertę, bo jak to mówią‚ ”KTO PYTA NIE BŁĄDZI” dlatego zajedź, zadzwoń lub napisz a na pewno nie pożałujesz swojej decyzji.

Oferujemy najszerszy asortyment materiałów budowlanych w regionie!