top logo Arkadia BIS MTG Sp. z o.o. Grupa PSB Aukcje Allegro Arkadia BIS MTG Sp. z o.o.

O firmie

Jesteśmy składem budowlanym prowadzącą działalność w zakresie sprzedaży i dystrybucji materiałów budowlanych działającą na regionalnym rynku od 1981 roku pod nazwą P.P.H.U. ARKADIA.

W 2008 roku Firma zmieniła nazwę na ARKADIA BIS MTG Sp.z o.o. Następnie w 2010 roku nasza firma przystąpiła do GRUPY POLSKIE SKŁADY BUDOWLANE. Przystąpiliśmy do tej grupy o zasięgu ogólnopolskim, po to by otworzyć naszym klientom dostęp do najszerszej na Polskim rynku oferty w zakresie materiałów budowlanych oraz do naj atrakcyjniejszych, możliwych do osiągnięcia w Polsce cen.

W okresie prowadzonej działalności zdobyliśmy doświadczenie oraz umiejętności kompleksowego i sprawnego działania. Naszym celem jest rozwiązywanie problemów Klientów i to Oni stanowią wskaźnik naszej aktywności. Cechą charakterystyczną prowadzonej przez nas polityki cenowej jest rzetelna kalkulacja i stabilne ceny.

Mając na celu zaspokojenie potrzeb naszych klientów, sukcesywnie od początku działalności poszerzamy gamę oferowanych produktów do budowy czy remontu własnego domu.

Aby usprawnić i ułatwić wybór materiałów korzystając z nabytego doświadczenia wykonujemy wstępne kosztorysy i udzielamy porad przy wyborze produktów, które posiadamy w naszej ofercie lub dopasujemy alternatywne rozwiązania zgodne z technologią wykonania.